PLATFORMA TECHNOLOGICZNA

W ramach projektu „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych" zostało utworzone innowacyjne narzędzie umożliwiające budowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o transfer zasobów technologii i wiedzy. Platforma Technologiczna Nowoczesnych Systemów Transportowych to wirtualny instrumentem stworzonym w oparciu o synergię know how wszystkich członków klastra, pozwalającym m. in. na wstępne oszacowanie kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych, diagnozę wymagań dotyczących parku maszynowego, aparaturowego, urządzeń i instalacji, syntezę danych i dyfuzje informacji.

Jest to narzędzie umożliwiające budowanie przewagi konkurencyjnej w oparciu o transfer zasobów technologii i wiedzy. Znajdują się na niej wysokiej wartości materiały merytoryczne z zakresu szeroko pojętego transportu, logistyki, inżynierii ruchu, systemów transportowych, ekologicznych rozwiązań w transporcie, inteligentnych systemów transportowych oraz dziedzin pokrewnych. Zawartość merytoryczna materiałów zamieszczonych na Platformie Technologicznej jest na bieżąco monitorowana przez specjalistów Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych. Platforma Technologiczna jest dostępna nieodpłatnie dla Członków Klastra.

Przygotowanie Platformy Technologicznej jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

LOGOWANIE: <Platforma technologiczna>

 

Kontakt

Adres biura projektu:

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze

Dane kontaktowe:

Tel. + 48 668 089 474
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

logo rpo

Projekt „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju 
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013