aktualności

W dniach 8-10 marca odbyła się 6 edycja międzynarodowej konferencji Transport Week. Wzięło w niej udział ponad 300 uczestników z 21 krajów, którzy wysłuchali 59 prelegentów podczas 53 prelekcji i uczestniczyli w 7 panelach dyskusyjnych. Tegoroczny Transport Week 2016 oraz Intermodal Conference 2016 był bardzo ważnym oraz ciekawym wydarzeniem branży logistycznej w Europie i Polsce. Głównym tematem dyskusji było osiągnięcie zrównoważonego rozwoju przez porty i armatorów. Odbyły się także trzy seminaria w wersji polskojęzycznej tj. „Rozwój żeglugi śródlądowej w Polsce”, „Innowacja w żegludze na przykładzie klastra Północ-Południe” oraz Rrozwój turystyki wodnej w Polsce”. Tegoroczne wydarzenie było dobrą okazją dla przedsiębiorstw do nawiązania nowych kontraktów biznesowych. Warto być obecnym w takich wydarzeniach, każdy ma szansę na poznanie innowacyjnych rozwiązań, nowinek w dziedzinie transportu i logistyki oraz nawiązania kontraktów biznesowych.

Kontakt

Adres biura projektu:

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze

Dane kontaktowe:

Tel. + 48 668 089 474
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

logo rpo

Projekt „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju 
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013