aktualności

W związku z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, mnóstwo kierowców montuje chorągiewki na samochodach – można otrzymać mandat w wysokości 500 zł, za zaśmiecanie, kiedy flaga lub inne gadżety się oderwią. W przypadku gdy chorągiewka odpadnie na jezdnię może dojść do nieszczęśliwej sytuacji gdy przejedzie po niej motocyklista lub rowerzysta. Mandat grozi także jeśli urwana część lub cała chorągiewka spadnie na samochód jadący za nami, ograniczając chwilowo kierującemu za nami pole widzenia – w tym przypadku również może dojść do wypadku. Popularne są także nakładki na lusterka. W takich przypadkach podczas dekorowania samochodu barwami swojego kraju warto zwrócić uwagę na to czy nie ograniczają one widoczności lub czy są dobrze przymocowanie aby ograniczyć ryzyko niebezpiecznej sytuacji w trakcie jazdy. Karalne jest także oklejanie bocznych oraz przednich szyb. Zespół NOSTRA życzy wszystkim kierowcą aby pamiętali o bezpieczeństwie i zdrowym rozsądku. Szerokiej drogi!

Kontakt

Adres biura projektu:

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze

Dane kontaktowe:

Tel. + 48 668 089 474
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

logo rpo

Projekt „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju 
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013