aktualności

Rusza II edycja Plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL”, która jest skierowana do firm zajmujących się transportem, spedycją i logistyką. Udział w plebiscycie jest promocją firm, które dbają o stabilność i rozwój miejsc pracy, rozwój kompetencji i talentów oraz różnorodności w organizacji, zapewniając jednocześnie godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Jest to bardzo fajny plebiscyt, którego celem jest wyróżnienie i promowanie pracodawców. Plebiscyt jest bardzo korzystny dla firmy, dlatego zachęcamy do udziału, dzięki któremu nagrodą jest otrzymanie tytuły „Przyjazny Pracodawca Branży TSL”. Nagroda świadczy o ogromnym wyróżnieniu firmy. Laureaci I edycji otrzymali statuetkę wraz z dyplomem, są to firmy: FM Polska Sp. z o.o., No Limit Sp. z o.o. oraz Textra Poland Sp. z o.o.. W II edycji zgłoszenia są przyjmowane do 15 października, natomiast rozstrzygnięcie plebiscytu oraz nadanie tytułu „Przyjazny Pracodawca TSL 2016” odbędzie się 9 listopada. Zespół NOSTRA zachęca wszystkich pracodawców do wzięcia w tym udziału, być może macie szansę na otrzymanie powyższego tytułu.

Kontakt

Adres biura projektu:

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze

Dane kontaktowe:

Tel. + 48 668 089 474
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

logo rpo

Projekt „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju 
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013