aktualności

Zbliżają się targi Logistyki Międzynarodowej INTROMAG, które są dedykowane branży wewnętrznej logistyki magazynowej, transportowej i inwestycjom w centrach logistycznych. Impreza odbędzie się 23-24 listopada 2016 roku w hali EXPO w łódzkim centrum konferencyjno-wystawienniczym. Gospodarka magazynowa pełni waż na rolę w sprawnym zarządzaniu łańcuchem dostaw. Naprawdę warto wybrać się na powyższą imprezę, ponieważ dowiemy się nowych rzeczy na temat procesów zachodzących w magazynach, które nie tylko skupiają się wokół czynności przechowywania, a na operatorach logistycznych którzy działania zaczynają od sortowania przepakowywania, zabezpieczania, komplementowania oraz kończąc na metkowaniu. Dowiemy się jak ważne są nowe technologie oraz zintegrowanie systemy zarządzania w udoskonalaniu usług. Obecne rynek magazynowy w Polsce rozwija się bardzo dynamiczne, 2 lata temu w naszym kraju powierzchnie magazynowe przekroczyły 8 mln mkw. Z roku na rok odnotuje się dynamiczny popyt na powierzchnie magazynowe przy jednoczesnym spadku ilości nie wynajętej przestrzeni. Podczas targów zostaną zaprezentowanie znaczenie i wpływ logistyki na rozwój polskiej branży TSL w skali krajowej i międzynarodowej.

targi intromag

Kontakt

Adres biura projektu:

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze

Dane kontaktowe:

Tel. + 48 668 089 474
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

logo rpo

Projekt „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju 
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013