aktualności

Klaster Nowoczesnych Systemów Transportowych chciałby zachęcić wszystkich zainteresowanych do współpracy.

O PROJEKCIE

Projekt pn. „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” to przedsięwzięcie, które uzyskało dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 w ramach Priorytetu I Badania i rozwój technologiczny (B+R), innowacyjność, Działanie 1.3 Transfer technologii i innowacji.

Celem bezpośrednim projektu „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” jest zbudowanie skutecznej i produktywnej inicjatywy klastrowej na rzecz stworzenia dogodnych warunków do rozwoju i kooperacji przedsiębiorstw działających w branżach związanych z sektorem transportu.

JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM KLASTRA?

Aby zostać członkiem Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych należy wypełnić formularz i przesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktuje się z Państwem pracownik biura projektu.

DLACZEGO WARTO ?

Podmiot będący członkiem Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych zyskuje nowe możliwości rozwoju i nawiązywania relacji opartych o transfer innowacji, wiedzy i know how, co bezpośrednio przyczynia się do wzrostu jego pozycji konkurencyjnej na rynku transportowym. Warto zatem współpracować z innymi członkami klastra i zyskać dostęp do doświadczeń i dobrych praktyk reprezentowanych przez partnerów. Instytucje, dzięki kooperacji w ramach klastra, poszerzają przestrzeń do rozwijania potencjału technologicznego i zasobów materialnych oraz niematerialnych.

Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Zespół Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych

nostra logo

Kontakt

Adres biura projektu:

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze

Dane kontaktowe:

Tel. + 48 668 089 474
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

logo rpo

Projekt „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju 
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013