aktualności

Śląski Związek Gmin i Powiatów we współpracy z Politechniką Śląską w Gliwicach oraz Miastem Gliwice organizuje w dn. 16 kwietnia 2018 r. konferencję pn. Nowe technologie w autobusowym transporcie publicznym.

Konferencja odbędzie się w Centrum Nowych Technologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach (ul. Konarskiego 22b) i rozpocznie się o godz. 10.00.

Pomysł zorganizowania tego wydarzenia został zgłoszony podczas jednego z posiedzeń Regionalnej Rady ds. Energii, powołanej w 2013 r. na wniosek Związku, która pełni funkcję regionalnej platformy komunikacji i współpracy.

Celem tej konferencji jest przedstawienie i porównanie doświadczeń dot. różnych rozwiązań stosowanych w autobusowym transporcie publicznym oraz omówienie uwarunkowań wdrażania nowych technologii. Konferencja będzie się składać z dwóch bloków :

  • w pierwszym będą miały miejsce prezentacje nt. stosowania różnych rozwiązań w autobusowym transporcie publicznym (zwłaszcza w kontekście zróżnicowanych źródeł zasilania) oraz planów przedsiębiorstw w tym zakresie,
  • w drugim zaplanowano porównanie przedstawionych technologii oraz panel dyskusyjny

Osoba do kontaktu w sprawie w/w Konferencji: p. Dominika Tkocz, st. specjalista ds. komunikacji i szkoleń (adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. stacjonarny 32 609 03 58).

Formularz zgłoszeniowy: https://www.silesia.org.pl/formularze/formularz-zgloszenia-udzialu-w-konferencji-pn-nowe,152

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Zespół Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych

Kontakt

Adres biura projektu:

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze

Dane kontaktowe:

Tel. + 48 668 089 474
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

logo rpo

Projekt „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju 
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013