aktualności

Przygotowanie Platformy Technologicznej jest dofinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

 

Platforma Technologiczna Nowoczesnych Systemów Transportowych to wirtualny instrumentem stworzonym w oparciu o synergię know how wszystkich członków klastra, pozwalającym m. in. na wstępne oszacowanie kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych, diagnozę wymagań dotyczących parku maszynowego, aparaturowego, urządzeń i instalacji, syntezę danych i dyfuzje informacji. Platforma umożliwi włączanie się członków klastra w światowe relacje naukowe i przemysłowe. Innowacyjność platformy polega na stworzeniu bazy danych, która umożliwi członkom Klastra wyszukiwanie i dobór najlepszych innowacyjnych rozwiązań w celu wprowadzenia ich do zastosowania gospodarczego. Platforma będzie stanowiła innowacyjne narzędzie służące akumulacji i syntezie informacji, które mogą przyczynić się do rozwoju branży.

 

Platforma Technologiczna jest dostępna nieodpłatnie dla Członków Klastra.

 

PRZEJDŹ DO PANELU LOGOWANIA

 

Kontakt

Adres biura projektu:

ul. Hagera 41
41-800 Zabrze

Dane kontaktowe:

Tel. + 48 668 089 474
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

logo rpo

Projekt „Utworzenie Klastra Nowoczesnych Systemów Transportowych” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju 
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013